ASL Logo

Fracht Morski

Biura operacyjne ASL Sp. z o.o. znajdują się w Warszawie oraz partnerskie w Gdyni i Hamburgu. Organizujemy transport morski pełnokontenerowy (FCL) w imporcie i eksporcie. Świadczymy również usługi transportowe drobnicowe (LCL), regularne linie drobnicowe z Chin do Gdyni, Hamburga i do Warszawy.

ASL Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie:

  • Frachtu morskiego FCL i LCL;
  • Odpraw celnych w portach Polskich i przedstawicielstwa fiskalnego poza granicami;
  • Transportu ponadgabarytowego.

Współpracujemy z renomowanymi liniami żeglugowymi (Evergreen, Hapag Lloyd, Hanjin, Mitsui, CMA-CGM, APL, Maersk, itp.).

ASL Sp.z o.o. współpracuje z partnerami (NVOCC) w sieci agentów wystawiających własne listy przewozowe.

  • ASL Sp.z o.o.
    ul. Osmańska 5
    02-823 Warszawa, Polska
    NIP: PL9512267952
    REGON: 141610456

  • Centrala:
    tel: +48 (22) 544 17 20
    fax: +48 (22) 894 60 33
    e-mail: info@asl.com.pl
    https://www.asl.com.pl

    poczta / intranet

  • Sprzedaż: Mariusz Rogowski
    tel: +48 602 435 580
    tel: +48 (22) 544 17 24
    skype: mariusz.asl
    e-mail: rogowski@asl.com.pl

  • Air-export: Adam Rutkiewicz
    tel: +48 602 435 135
    tel: +48 (22) 544 17 22
    skype: adam.as.logistics
    e-mail: rutkiewicz@asl.com.pl

  • Air-export: Alicja Czaja
    tel: +48 602 435 135
    tel: +48 (22) 544 17 23
    skype: ala.as.logistics.pl
    e-mail: czaja@asl.com.pl

  • Air-import: Jan Boratyński
    tel: +48 602 435 363
    tel: +48 (22) 859 02 90
    skype: janek.as.logistics
    e-mail: boratynski@asl.com.pl

  • Import morski: Grzegorz Antonowicz
    tel: +48 602 435 018
    tel: +48 (22) 859 02 96
    skype: grzes.as.logistics
    e-mail: antonowicz@asl.com.pl

  • Agencja celna: Jacek Siemaszko
    tel: +48 602 435 059
    tel: +48 (22) 859 02 91
    skype: jacek.as.logistics
    e-mail: siemaszko@asl.com.pl

  • Agencja celna: Piotr Dziubak
    tel: +48 602 435 418
    tel: +48 (22) 859 02 92
    skype: piotr.as.logistics
    e-mail: dziubak@asl.com.pl

  • Agencja celna: Marek Cichosz
    tel: +48 508 254 660
    tel: +48 (22) 859 02 92
    skype: marek.as.logistics
    e-mail: cichosz@asl.com.pl

  • Air-import Tomasz Najgrodzki
    tel: +48 508 252 506
    tel: +48 (22) 544 17 25
    skype: tomek.as.logistics
    e-mail: najgrodzki@asl.com.pl

  • Eksport morski:Sławomir Ceregra
    tel: +48 504 076 369
    tel: +48 (22) 859 02 97
    e-mail: ceregra@asl.com.pl

  • Road: Janek Kasprzyk
    tel: +48 512 772 262
    tel: +48 (22) 544 17 28
    skype: kasprzyk.asl
    e-mail: kasprzyk@asl.com.pl

  • Magazyn: Jacek Szparug
    tel: +48 512 255 041
    e-mail: magazyn@asl.com.pl

  • FB.init("99ed17ad234a90fafcf8fe6236d6ff88");